04 mai 2018

Tabara De Vara Poiana Marului

Categorie: Tabere

Și în acest an, Asociația S.M.A.R.T. 4 YOU în colaborare cu Asociația Clubul Sportiv de Sah MMI Andrei Murariu, vă propun o tabără în care să ne bucurăm împreună de vacanță într-un mod activ, prin intermediul șahului și/sau a jocurilor teatrale propuse de Viola Spolin.

Dezvoltare personala si relaxare – 26 august – 1 septembrie 2018

Locația este una eleganță, de patru margarete, aflată în mijlocul naturii. Avem la dispoziție spațiu verde pentru joacă, teren de fotbal, piscină și animăluțe (printre care și poneii pe care ne putem plimba). Puteți consulta imagini și amplasarea exactă a locației pe site-ul www.pensiunepoianamarului.ro.

Prețul taberei este de 1100 lei, 6 nopți și 7 zile. Transportul este inclus.

Tabăra se adresează copiilor de 5-12 ani, dornici să petreacă o săptămână în natură și să participe la activitățile propuse. Inscrierile se fac pana pe data de 15 mai, prin achitarea avansului de 500 lei.

Programul orientativ al taberei aici. (se poate sa apese si sa vada programul tabereivdemai jos?)

Detalii la 0727 554 556, 0723 352 488,  office@asociatiasmart4you.ro