Voluntariat

Asociatia Smart 4 You cauta stagiari/ voluntari proactivi, inteligenti, distractivi si responsabili, sa se alature proiectelor noastre din lunile urmatare. Varsta nu este importanta, dar implicarea da.

Trimiteți-ne un e-mail la: office@asociatiasmart4you.ro

Ne gasiti pe www.asociatiasmart4you.ro,  www.facebook.com/asociatiasmart4you

Nu uitati: chiar si un like inseamna ca va pasa!

Vreau să mă implic!

Te interesează să te dezvolți și să înveți lucruri noi și inovative? Îți place arta și sportul? Vrei să faci parte dintr-o echipă veselă și spontană? Vrei să calătorești, să te joci, sa faci parte din proiecte de tineret? Alatură-te echipei noastre de voluntari!

Dacă dorești să cunoști oameni noi și frumoși, să participi la evenimente și cursuri de dezvoltare personală prin artă și joc sau să îți efectuezi stagiul de practică,  te așteptăm la sediul noastru să facem activități interesante împreună.

Avantajele voluntariatului la SMART:

• Te pregătește pentru piața muncii.
  • Te include într-o echipă nouă și dinamică.
  • Ai oportunitatea să lucrezi în proiecte cu finanțare națională, europeană și internațională.
  • Partiticipi la evenimente sportive, creative și de educație nonformală.
  • Participi la cursuri diverse.
  • Stagii de practică.
  • Ai ocazia să pleci din București atât în țară, cât și în strainătate.

Pentru a te alătura echipei noastre, completeaza formularul  si trimite-l pe adresa voluntariat@asociatiasmart4you.ro cu mențiunea „Vreau să fiu voluntar”. (Descarca formular – click aici)